27.05.2023: для нових клієнтів та у разі перерви в роботі більш ніж на 35 днів вартість онлайн консультації в Skype, Zoom, Viber, WhatsApp, FaceTime, Google Meet та ін.

УКРАЇНА – оплата на IBAN:

  • Індивідуально з фокусом на прийоми Когнітивно-поведінкової терапії, Терапії прийняття та відповідальності – 1800 грн;
  • Індивідуально 90 хвилин з фокусом на прийоми Емоційно-фокусованої індивідуальної терапії, «емоційний фітнес» – 2400 грн;
  • Парна, сімейна консультація 90 хвилин з використанням прийомів Емоційно-фокусованої терапії, ЕФТ: подружжя, партнери, батьки та дорослі діти – 2400 грн.

Реквізити для оплати** банківський переказ:

Одержувач платежу: ТОВ «ЦЕНТР УНА»
Код отримувача ЄДРПОУ: 42829346
Назва банку: АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Рахунок в форматі IBAN: UA653052990000026007015002077
Валюта: UAH (ГРН)
Призначення платежу: Оплата онлайн-консультації.


НЕ УКРАЇНА (крім РФ та РБ*):

  • Індивідуально з фокусом на прийоми Когнітивно-поведінкової терапії, Терапії прийняття та відповідальності – 50 USD;.
  • Індивідуально 90 хвилин з фокусом на прийоми Емоційно-фокусованої індивідуальної терапії, «емоційний фітнес» – 65 USD;
  • Парна, сімейна консультація 90 хвилин з використанням прийомів Емоційно-фокусованої терапії, ЕФТ: подружжя, партнери, батьки та дорослі діти – 65 USD.

Як сплатити** через WAYFORPAY, LIQPAY: після переходу за посиланням на сайт платіжної системи виберіть суму, заповніть свої контактні дані, збережіть квитанцію.


У межах законодавства України прийом оплати в такий спосіб можливий лише у гривні. В інтернет-еквайрингу WayForPay списання та зарахування коштів відбувається у гривні за курсом платіжної системи на момент оплати, незалежно від того, в якій валюті було виставлено інвойс. Вартість послуг тут на сайті вказана без урахування коштів на конвертацію валюти. Можливість оплати у прив’язці до іншої валюти обговорюється індивідуально.

* Я не планую в найближчому майбутньому відновлювати або починати роботу з клієнтами, які зараз живуть в Російський Федерації та Беларусі або підтримують війну РФ в Україні, я не можу гарантувати збереження необхідної для психолога нейтральної позиції.

** Оплата означає, що ви раніше вже домовилися про час зустрічі та погоджуєтесь з умовами Договора-оферти про проведення психологічного консультування, оплати та політики конфіденційності, розміщеними на цьому сайті.