Ми познайомимося, ви зможете докладно розповісти про свою ситуацію та запит; я поставлю діагностичні питання і ви задасте свої; отримаєте рекомендації; ми разом сформулюємо первинний список та пріоритетність проблем та цілей, над якими працюватимемо; у разі вашої інформованої добровільної згоди продовжити роботу, ми узгодимо частоту зустрічей, формат та інші організаційні моменти, визначимо домашнє завдання.

Якщо ви вже плануєте отримати разову консультацію, попередьте, я врахую це та виберу для роботи відповідні прийоми та техніки. Але без списку рекомендованої літератури Ви не підете :).

Після попереднього погодження запиту, дати та передоплати я чекатиму на ваш відео (аудіо) дзвінок або повідомлення у вибраному месенджері у призначений час. Приготуйте зошит, ручку, воду або чай, організуйте зручний та конфіденційний простір.

Найкраще працювати через великий екран (планшет, ноутбук, монітор) або встановити телефон на тримач-підставку. Дуже бажано використовувати навушники, будь ласка.

Вам варто подбати про оплату заздалегідь, наприклад, напередодні. Якщо гроші не надійшли до початку онлайн-консультації, зустріч не проводиться. При необхідності змінити час або скасувати сесію, прошу повідомити мене якомога раніше, ставлюся до таких ситуацій з розумінням. Передплата буде зарезервована для наступної зустрічі або повернута. Запізнення – ваша відповідальність, час не продовжується, якщо ви не погодили перенесення зустрічі. Якщо в ході сесії виникнуть технічні складності, можливе перенесення для її завершення, якщо з початку зустрічі до виникнення технічних проблем пройшло більше 40 хвилин, консультація вважається наданою і завершується в режимі листування. При неявці на сесію без попередження послуга вважається наданою та гроші не повертаються. Якщо Ви призначили зустріч, не сплатили, не прийшли і не попередили – умовою продовження роботи буде оплата пропущеної сесії, виняток – форс-мажорні ситуації.


Залишаю за собою право переносити зустрічі у разі потреби (навчання, особисті обставини, через хворобу, повітряні тривоги та інший форс-мажор); відмовитись від подальшої роботи або запропонувати змінити вартість у разі «прогулів» без попередження та без оплати. У свою чергу, ви можете припинити роботу в будь-який момент з поясненням або без пояснення причин.

Послуги надаються за умовами Договору-оферти для проведення психологічного консультування, він розміщений на цьому сайті. Перша зустріч оплачується на загальних засадах, це повноцінна консультація.

Звичайний режим роботи – одна зустріч на тиждень, ближче до завершення раз на два тижні і рідше. Можливі разові консультації по запиту, гнучкий графік. У проміжку між сесіями клієнти самостійно спостерігають, читають, записують, роблять, думають…
Мова спілкування: російська, українська, англійську я вчу, але працювати на ній поки не готова.


Я дотримуюся принципів недискримінації за ознаками раси, національності, ґендеру, статі, сексуальної орієнтації, віку, освіти, соціально-економічного статусу, фізичного та психічного здоров’я, віросповідання. І я не планую в найближчому майбутньому відновлювати чи починати роботу з клієнтами, які зараз живуть у Росії та Білорусі чи підтримують війну РФ в Україні, оскільки я не можу гарантувати збереження необхідної для психолога нейтральної позиції з урахуванням нападу РФ на Мою країну.


У ході роботи та після її припинення я керуюсь Етичними стандартами та принципами професійних асоціацій, члекинею яких я є: Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії – УАКПТ; Українській асоціації емоційно-фокусованої терапії – УАЕФТ; Національної психологічної асоціації України – НПА України, які, зокрема, вимагають:

  • діяти на користь клієнта, ставитись з повагою, не дозволяти особистим переконанням впливати на професійні послуги, працювати над партнерськими відносинами та залучати клієнтів до співпраці під час роботи;
  • отримувати у клієнтів інформовану добровільну згоду на отримання послуг, поважати право клієнта на відмову від продовження роботи;
  • використовувати сучасні ефективні підходи на користь клієнтів;
  • обговорювати та узгодити цілі та завдання роботи, а також можливість їх перегляду чи припинення, якщо на думку клієнта вони не є оптимальними чи корисними для нього;
  • діяти в межах своєї професійної компетентності, оновлювати знання та навички;
  • забезпечувати захист особистої інформації та конфіденційність послуг: використовувати надану інформацію з метою терапії або в інших цілях за відповідної згоди клієнта (наприклад, надання випадку на супервізію іншим психологам)…

Якщо залишились питання…